Batıkapı A.Ş. güçlü sosyal ağları ve uzman profesyonelleri ile yerel ve uluslararası düzeyde müşterilerine etkin ve güvenilir gayrimenkul çözümleri sunan lüks gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.
Portföyündeki A ve A+ ağırlıklı konut ve ticari gayrimenkuller ile başarılı anlaşmalara imza atan Batıkapı, orta ve yüksek gelir seviyesindeki müşterilere hitap eden konut alanlarında faaliyet göstermesinin yanı sıra, Ankara'nın en popüler iş merkezleri ve gelişmekte olan bölgelerdeki ticari satış ve kiralama işlemleri konusunda da hizmet vermektedir.
Batıkapı, Ortadoğu ve Avrupa'nın birçok ülkesinde bulunan güçlü ve kurumsal iletişim ve pazarlama kanalları ile dünya çapında iş ortaklıkları yapmaktadır. Sektöründe her zaman öncü ve yenilikçi bir firma olan Batıkapı, etki alanını geliştirerek müşterilerine maksimum hizmeti sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.

  • Konut Satışı ve Kiralama
  • Ofis Satışı ve Kiralama
  • Arsa Satışı ve Kiralama
  • Ticari Gayrimenkul Satışı ve Kiralama
REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
tab-images-1
Şeffaflık ve önce insan anlayışıyla her bireyin yatırım danışmanlığını dürüst ve profesyonel bir şekilde yaparak; saygın kurumsal kimliğimizle daima tavsiyeedilen adıyla, güven teşkil eden ulusalararası bir marka olmaktır.
tab-images-1
2020 yılı sonunda Batıkapı Gayrimenkul A.Ş olarak 1 Milyon $ değerinde gayrimenkul yatırımı yaparak; alım, satım ve kiralama yöntemiyle bu gayrimenkulleri optimum değer katacak şekilde yönetmektir.

EKİBİMİZ

GAYRİMENKUL DANIŞMANI UZMAN EKİBİMİZ

Soner Hayırlı

Soner Hayırlı

KURUCU
Ali Arıkan

Ali Arıkan

GAYRİMENKUL DANIŞMANI
Ahmet Alat

Ahmet Alat

GAYRİMENKUL DANIŞMANI
Eren Can İnce

Eren Can İnce

GAYRİMENKUL DANIŞMANI